Ahoj, jsem Radmila a velmi mě těší, že jste zavítali na mé stránky.❤️

Já a můj tým jsme Azůro do vlasů a zaměřujeme se na výrobu tvarovatelných šátků s všitým drátkem, látkových gumiček, náušnic a kabelek.

Vše začalo šitím šátků z bavlny a saténu s všitým drátkem, který je z chirurgické oceli, nezreziví, nezlomí se a je zdravotně nezávadný.  Postupně jsme rozšířili náš sortiment o látkové gumičky z bavlny a saténu, náušnice ze stejných materiálů, saténové elegantní Kabellky ve tvaru zvonu a plátěné tašky.

Kde se vzalo Azůro do vlasů?

Od mala mne zajímala móda a vytváření různých kombinací doplňků. Při pobytech v Itálii, jsem obdivovala styl a šarm Italek, jak dokáží kombinovat jednoduché doplňky, a tím vytvářejí úžasný styl nejen do společnosti. Zaujaly mne šátky a turbany, které nosily ve vlasech uvázané různými styly. Během procházky Prahou jsem si uvědomila, že málo místních žen experimentuje s ozdobou na hlavě a přemýšlela jsem o výrobě šátků, které budou víceúčelové, jednoduché, elegantní, originální a inspirativní. Trvalo mi rok, než jsem vše doladila k dokonalosti, dohledala vhodné materiály, vzory a zajistila vhodné provedení šití, tak aby vše dobře sedělo a jednoduše se vázalo.

Šátky jsou multifunkční a slouží nejen jako doplněk do vlasů, ale i jako pásek na krk, či zápěstí. Drátek v šátcích vydrží vše, včetně koupání, sportu, ale také poslouží jako elegantní pomocník pro kosmetičky, které potřebují mít při práci stažené vlasy a zároveň vypadat elegantně. Nově šijeme i na míru, například pro skupinky, nevěsty, nebo jiné příležitosti. Vše tvořím s láskou a cílem rozzářit Váš módní styl. Navštěvuji veletrhy a výstavy, kde Vám šátky osobně uvážu a představím. 

Vše nakupujeme a šijeme v Čechách. Produkty jsou šetrné k vlasům, i k přírodě, jelikož veškeré materiály pečlivě vybíráme. Vždy zužitkujeme všechnu látku, aby nebyl ani centimetr nazmar. Zakládáme si na vysoké kvalitě, odolnosti a dlouhověkosti našich produktů, stejně jako na cenové dostupnosti.